Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » odzyskiwanie klucza » Stellar Data Recovery Professional 11.0

Stellar Data Recovery Professional

11.0
odzyskiwanie klucza
Rozmiar:
7 MB
Aktualizacja:
22.02.2023
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1756 (42 w tym miesiącu)
Opis Stellar Data Recovery Professional 11.0
 
 
Stellar Data Recovery Professional to potężne oprogramowanie do odzyskiwania danych w celu przywrócenia prawie każdego typu pliku z komputera z systemem Windows i dowolnego zewnętrznego nośnika danych, takiego jak HDD, SSD, USB, CD/DVD, HD DVD i Blu-Ray. Odzyskuje dane utracone w wielu scenariuszach utraty danych, takich jak korupcja, brak partycji, formatowanie itp.

Stellar Data Recovery odzyskuje utracone dane, w tym Word, Excel, PowerPoint, PDF i więcej z komputerów z systemem Windows i dysków zewnętrznych. Oprogramowanie obsługuje wiele formatów plików i pozwala użytkownikowi dodać dowolny nowy format do wsparcia odzyskiwania.

Oprogramowanie może odzyskać dane ze wszystkich typów nośników pamięci obsługiwanych przez system Windows, w tym dysków twardych, dysków półprzewodnikowych, kart pamięci, pamięci flash USB i innych. Obsługuje odzyskiwanie z każdego dysku sformatowanego w systemie plików NTFS, FAT (FAT16/FAT32) lub exFAT.

Umożliwia użytkownikom odzyskanie utraconych lub usuniętych danych z dowolnego zaszyfrowanego BitLocker dysku twardego, pliku obrazu dysku, dysku SSD lub zewnętrznych nośników pamięci, takich jak pamięć flash USB i dyski twarde. Użytkownicy będą musieli po prostu umieścić hasło, gdy zostanie wyświetlony monit przez oprogramowanie do odzyskiwania danych z zaszyfrowanego dysku BitLocker.

Stellar Data Recovery oferuje narzędzie do tworzenia bootowalnego nośnika USB do odzyskiwania danych z uszkodzonych lub nieuruchomionych systemów Windows. To pomaga odzyskać dane w sytuacjach, takich jak awaria systemu obejmująca problemy sprzętowe, uszkodzenie sektora rozruchowego, uszkodzenie pliku systemowego, błędy dysku itp.

Stellar Data Recovery professional przynosi wsparcie dla dwóch monitorów, zapewniając użytkownikom komfort pracy na dwóch ekranach jednocześnie bez potrzeby minimalizowania lub przełączania między oknami. Ta funkcja sprawia, że odzyskiwanie danych jest bezproblemowe, podczas gdy ty zajmujesz się wieloma zadaniami jednocześnie.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook