Instalki.pl » Programy » Windows » Narzędzia » odzyskiwanie danych » DiskInternals RAID Recovery 6.16

DiskInternals RAID Recovery

6.16
odzyskiwanie danych
Rozmiar:
40 MB
Aktualizacja:
20.03.2023
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
2994 (17 w tym miesiącu)
Opis DiskInternals RAID Recovery 6.16
 
 

DiskInternals RAID Recovery to narzędzie odzyskujące dane zgromadzone na macierzy RAID. Jest jednym z niewielu programów działających w pełni automatycznie zapewniając przy tym wysoką skuteczność. Pracę ułatwia również bardzo przejrzysty interfejs, do którego obsługi używamy metody "przeciągnij i upuść". Elementy macierzy prezentowane są w formie osobnych dysków.

RAID Recovery obsługuje wiele typów macierzy jak RAID 0, 1, JBOD, RAID 5 oraz 0+1 bez względu na to, czy są podłączone do dedykowanego kontrolera czy płyty głównej z obsługą RAID. Oprogramowanie wspiera również technologię dysków dynamicznych.

Producent daje możliwość skorzystania zarówno z automatycznej analizy tablicy jak i manualnej. Aplikacja umożliwia odzyskanie danych z macierzy oraz przeniesienie ich na zupełnie inny dysk, wysłanie na serwer FTP lub NAS.

RAID Recovery do swojego działania wykorzystuje zaawansowane algorytmy przywracania danych jak dokumenty, obrazy, filmy czy muzyka nawet w sytuacji, gdy macierz pozbawiona została jednego z dysków lub system plików został poważnie naruszony. Oprogramowanie jest kompatybilne z systemami plików FAT16, FAT32, EXT2, EXT3, NTFS, NTFS 4, NTFS 5.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook