DMDE

3.8.0.790
odzyskiwanie danych
Rozmiar:
1.3 MB
Aktualizacja:
23.11.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
3.3
Oceń:
Pobrano:
41321 (281 w tym miesiącu)
Opis DMDE 3.8.0.790
 
 

DMDE (DM Disk Editor and Data Recovery) to zaawansowane oprogramowanie do odzyskiwania utraconych danych z dysku twardego, włączając w to nawet całe partycje. Program obsługuje wszystkie systemy plików, w tym NTFS, FAT12, FAT16 i FAT32.

DMDE dokładnie analizuje całą zawartość dysku twardego i sprawdza co można lokacje dysku celem określenia potencjału do odzyskania kolejnych danych. Następnie próbuje odtworzyć ten utracony obszar i wszystkie w nim znajdujące się dane. Aplikacja obsługuje macierze RAID wraz z możliwością ich przebudowy.

Narzędzie wyposażono w dwa interfejsy użytkownika, graficzny przeznaczony dla nowicjuszy oraz wiersz poleceń z dostępem do konsoli, który wymaga większej wiedzy o komputerach. Należy jednak pamiętać, że pomimo możliwości sterowania za pomocą GUI, program przeznaczony jest przede wszystkim dla bardziej zaawansowanych użytkowników.

Producent dołączył również możliwość tworzenia obrazów dysków oraz kopii całych partycji. Wsparciem objęte są również pliki o wielkości przekraczającej 4GB w systemie NTFS. Dodatkowo znajdziemy edytor tablicy partycji i sektorów dysku.


Uwaga:

DMDE Free Edition posiada różne ograniczenia, a różnice pomiędzy różnymi wersjami programu znajdziecie na oficjalnej stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook