TapinRadio

2.15
odtwarzacze radio tv
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
13.8 MB
Aktualizacja:
23.09.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
11090 (84 w tym miesiącu)
Opis TapinRadio 2.15
 
 
TapinRadio jest jednym z najpopularniejszych i zarazem najlepszych programów do odtwarzania stacji radiowych przez Internet.

Oferuje wygodny, w pełni funkcjonalny i spolszczony interfejs, dostęp do ogromnej ilości internetowych rozgłośni radiowych z całego świata – w tym również z Polski. Ogromną zaletą programu jest możliwość nagrywania odsłuchiwanych stacji radiowych w czasie rzeczywistym i zapisywanie do odpowiedniego pliku multimedialnego. W ten sposób, użytkownicy mogą w każdej chwili odsłuchać pobrany utwór muzyczny bez potrzeby uruchamiania internetu i programu TapinRadio.

TapinRadio pozwala wyszukiwać stacje radiowe posegregowane według gatunku, regionu, kraju i stacji, takich jak Sky.fm czy di.fm. Wspiera niemal wszystkie wtyczki Winampa, a także obsługuje radia nadające sygnał w formacie WMA, OGG, AAC+, VORBIS i MP3. Nie zabrakło również opcji, za pomocą której możemy ręcznie dodawać stacje radiowe, poprzez kopiowanie adresu URL.

Uwaga:
Na liście rozwijanej znajduje się również wersja darmowa, która nie jest już rozwijana przez autora.
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
06 Kwiecień 2020 23:49
ja mam radio sure już od dwuch lat , w między czasie zmieniłem laptopa , i działa dużo lepiej niż tapin radio kture jest płatne i przepładowane funkcjami kture niezadziałają na kazżdej stacji radiowej . w dodatku radio sure automatycznie się aktualizuje . a tapin radio nie zawsze
POKAŻ ()

Facebook