Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » odtwarzacze radio tv » Screamer Radio 2019-11-22

Screamer Radio

2019-11-22
odtwarzacze radio tv
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
4.26 MB
Aktualizacja:
23.11.2019
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows Vista/7/8/10
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
159712 (93 w tym miesiącu)
Opis Screamer Radio 2019-11-22
 
 

Screamer Radio to jeden z najpopularniejszych programów do odsłuchiwania sygnału internetowego nadawanego przez stacje radiowe. Aplikacja posiada czytelny i intuicyjny interfejs. Stacje podzielone są według różnych kryteriów (kontynenty, kraje, gatunki muzyczne, itp.).
Co ważne program bardzo dobrze radzi sobie z odtwarzaniem polskich stacji radiowych, a jest ich co najmniej kilkadziesiąt (np. Polskastacja, RMF, RMF Maxxx, Radio Eska, Radio ZET, Tok FM, Polskie Radio, itd.). Aby odtwarzać inne stacje radiowe, których nie ma na liście - wystarczy skopiować adres URL dowolnego radia (z poziomu przeglądarki) i wkleić do programu przy użyciu specjalnej opcji "Dodaj URL".
Wszystkie akcje wykonywane w programie zapisywane są do specjalnego dziennika (Screamer Log), można znaleźć w nim szczegółowe informacje na temat odsłuchiwanych radiostacji w danym dniu i o danej godzinie. Możliwe jest również tworzenie listy ulubionych stacji radiowych
Uwaga:
Na liście rozwijanej znajdziecie również starszą wersję aplikacji (0.4.4), która już od wielu lat nie jest wspierana przez producenta oraz przez nowe systemy operacyjne. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook