Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » odtwarzacze radio tv » RadioKlone 2.8.0

RadioKlone

2.8.0
odtwarzacze radio tv
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
14.6 MB
Aktualizacja:
04.11.2015
Przepraszamy. Pobieranie jest niedostępne, program nie jest już rozwijany.
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
448
Opis RadioKlone 2.8.0
 
 

RadioKlone to bezpłatne oprogramowanie do odsłuchiwania internetowych stacji radiowych z całego świata. Aplikacja może służyć również do pobierania utworów muzycznych z rozgłośni radiowych i kolekcjonowania własnej, ulubionej muzyki na komputerze. Nie posiada żadnych ograniczeń ani zabezpieczeń typu (DRM). Idealnie nadaje się do nagrywania stacji radiowych w różnych formatach multimedialnych i odsłuchiwanie ich na komputerze lub innym urządzeniu przenośnym.

Program posiada dostęp do ogromnej bazy zawierającej ponad 2000 różnych stacji radiowych z całego świata, poukładanych według kategorii i gatunku muzycznego. Do wyboru otrzymujemy stacje radiowe nadające Hity z lat 60,70,80, a także muzykę elektroniczną, klasyczną, rockową czy Pop i Blues. Nie zabrakło również rozgłośni sportowych, informacyjnych czy religijnych. Warto też wspomnieć o polskich rozgłośniach – RMF FM, Radio ZET, MegaStacja itp.

Użytkownicy mogą w bardzo prosty sposób przechwytywać z radia muzykę i nagrywać ją na dysku twardym w formacie MP3. Poza tym RadioKlone oferuje możliwość organizowania i zarządzania pobranymi utworami (tworzenie kolekcji muzyki) oraz dodawania własnych ulubionych stacji radiowych, wpisując w odpowiedniej opcji adres URL.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook