PlayOn

5.0.105
odtwarzacze radio tv
Rozmiar:
140 MB
Aktualizacja:
05.06.2023
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
2.5
Oceń:
Pobrano:
8496 (112 w tym miesiącu)
Opis PlayOn 5.0.105
 
 

PlayOn jest programem umożliwiającym oglądanie telewizji przez Internet. Oferuje dostęp do wielu stacji telewizyjnych, a także pozwala na oglądanie filmów z popularnych serwisów internetowych – YouTube, Hulu czy Netflix. Aplikacja może służyć również serwer DLNA do udostepniania całej biblioteki multimedialnej dla wszystkich urządzeń podłączonych do tej samej sieci.8

Program PlayOn pozwala na oglądanie telewizji i serwisów internetowych nie tylko na komputerze osobistym wyposażonym w system Windows, ale również na konsolach Wii, PlayStation , Xbox oraz innych urządzeniach przenośnych typu smartphone czy iPad. PlayOn stanowi doskonałe połączenie przeglądarki multimediów oraz oprogramowania Media Server. Został wyposażony w przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, za pomocą którego możemy szybko i wygodnie oglądać kanały telewizyjne dostarczone przez usługodawcę internetowego.

Aplikacja oferuje dostęp do ponad 100 kanałów o różnej tematyce. Wśród nich znajdziemy między innymi telewizję MTV, ESPN, Cartoon Network, Fox News, CNN, CBS, Comedy Central, Syfy Rewind, Live News i National Geographic.

Uwaga:

Wersja darmowa posiada liczne ograniczenia. Możemy oglądać filmy i seriale online ale nie mam dostepu do funkcji pozwalającej na nagrywanie materiałów wideo.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
23 Wrzesień 2021 10:37
Wymaga kilkunastu logowań, do każdej stacji osobno.
POKAŻ ()

Facebook