PlayOn

4.5.122
odtwarzacze radio tv
Rozmiar:
159 MB
Aktualizacja:
12.07.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
6005 (100 w tym miesiącu)
Opis PlayOn 4.5.122
 
 

PlayOn jest programem umożliwiającym oglądanie telewizji przez Internet. Oferuje dostęp do wielu stacji telewizyjnych, a także pozwala na oglądanie filmów z popularnych serwisów internetowych – YouTube, Hulu czy Netflix. Aplikacja może służyć również serwer DLNA do udostepniania całej biblioteki multimedialnej dla wszystkich urządzeń podłączonych do tej samej sieci.8

Program PlayOn pozwala na oglądanie telewizji i serwisów internetowych nie tylko na komputerze osobistym wyposażonym w system Windows, ale również na konsolach Wii, PlayStation , Xbox oraz innych urządzeniach przenośnych typu smartphone czy iPad. PlayOn stanowi doskonałe połączenie przeglądarki multimediów oraz oprogramowania Media Server. Został wyposażony w przyjazny i prosty w obsłudze interfejs, za pomocą którego możemy szybko i wygodnie oglądać kanały telewizyjne dostarczone przez usługodawcę internetowego.

Aplikacja oferuje dostęp do ponad 100 kanałów o różnej tematyce. Wśród nich znajdziemy między innymi telewizję MTV, ESPN, Cartoon Network, Fox News, CNN, CBS, Comedy Central, Syfy Rewind, Live News i National Geographic.

Uwaga:

Wersja darmowa posiada liczne ograniczenia. Możemy oglądać filmy i seriale online ale nie mam dostepu do funkcji pozwalającej na nagrywanie materiałów wideo.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook