Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » odtwarzacze radio tv » Joost Beta 1.1.8

Joost

Beta 1.1.8
odtwarzacze radio tv
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
10.2 MB
Aktualizacja:
22.05.2009
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
22413 (8 w tym miesiącu)
Opis Joost Beta 1.1.8
 
 
Joost to innowacyjna telewizja internetowa działająca w technologii P2P, projekt stworzony został przez twórców Kazaa oraz Skype.

Joost umożliwia oglądanie kanałów w niespotykanie dobrej jakości. To co odróżnia projekt od innych telewizji internetowych to możliwość oglądania wybranego programu w dowolnej chwili. Obecnie w bazie dostępnych jest ponad 250 kanałów i 1500 programów telewizyjnych.

Program znacznie różnie się od rozwiązań znanych dotychczas. Interfejs jest zaskakująco prosty i funkcjonalny. Kanały podzielone zostały według tematyki (Kreskówki, Komedie, Dokumentalne, Muzyka, Wiadomości, Sport, itp.). Wybrane kanały: BoomChicago, Comedy Express TV, National Lampoon, Yes Network, NHL Classic Games, Reuters, WOW TV, Wall to Wall Documentary, Indieflix: Docs That Rock, Critical Shorts, JumpTV Arabia, Lazy TV, WatchMojo. Po wybraniu odpowiedniej kategorii dostępna jest lista kanałów, wystarczy kliknąć w ikonkę, a po chwili obraz jest odtwarzany. W dowolnej chwili można wstrzymać, przerwać lub zmienić kanał, odpowiednie przyciski są dostępne tylko wtedy gdy są potrzebne. Aplikacja może działać w trybie pełnoekranowym oraz w okienku.

Każdy użytkownik programu posiada indywidualne konto z profilem. Można dostosować wygląd okna programu do własnych preferencji za pomocą widżetów (wśród nich zegar, newsy, ocena kanału, itd.). Oczywiście nie ma telewizji bez reklam, nie są one jednak dokuczliwe i nie przerywają programów, wyświetlane są w formie grafiki zajmującej około 1/10 ekranu.

Joost obecnie dostępny jest w wersji Beta. Prace nad programem jeszcze trwają ale blisko jest już finalnej wersji. Wydaje się, że Joost może przejść do historii i zrewolucjonizować rynek telewizji online, tak jak stało się w przypadku innego programów twórców - Skype, który zmienił i spopularyzował telefonię internetową.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook