Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » odtwarzacze radio tv » Free Online TV 1.0.605

Free Online TV

1.0.605
odtwarzacze radio tv
Rozmiar:
26.36 MB
Aktualizacja:
07.11.2012
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3467 (52 w tym miesiącu)
Opis Free Online TV 1.0.605
 
 

Free Online TV to niewielka i darmowa aplikacja umożliwiająca oglądanie telewizji na komputerze. Zapewnia użytkownikom łatwy i szybki dostęp do darmowych kanałów telewizyjnych udostępnianych strumieniowo w Internecie. Dzięki temu oprogramowaniu nie musimy inwestować w kartę telewizyjną, ponieważ wszystkie najważniejsze kanały telewizyjne są bezpośrednio nadawane z poziomu aplikacji Free Online TV.

Program pozwala na łatwe zarządzanie programami telewizyjnymi i klipami wideo z popularnego serwisu YouTube. Oprócz tego umożliwia dodawanie zewnętrznych linków, za pomocą których włączymy wybrane strumienie internetowe. Free Online TV posiada też podstawowe narzędzia do sortowania kanałów według nazwy, adresu URL i czasu.

Ponadto został wyposażony w przyjazny interfejs użytkownika oraz w moduł aktualizujący bazę danych, w tym kanały telewizyjne. Free Online TV ma wbudowaną specjalną wtyczke odtwarzacza VLC media player. Dzięki czemu wszystkie strumienie internetowe są uruchamiane właśnie przez te program multimedialny. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook