Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » odtwarzacze radio tv » DVBViewer 6.1.7.2

DVBViewer

6.1.7.2
odtwarzacze radio tv
Rozmiar:
7.2 MB
Aktualizacja:
05.10.2020
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
16364 (143 w tym miesiącu)
Opis DVBViewer 6.1.7.2
 
 

DVBViewer to aplikacja umożliwiająca oglądanie telewizji na komputerze. Oprócz tego program pozwala na słuchanie w wysokiej jakości internetowych stacji radiowych. Oprogramowanie zawiera też niezbędne narzędzia do zgrywania audio i wideo na dysk twardy oraz konwertowania ich do odpowiedniego formatu (MPG, AC3, MP2, TS itp).

Program DVBViewer obsługuje również cyfrową telewizję naziemną DVB-T, dzięki czemu będzie niezwykle przydatny, w momencie kiedy polska telewizja publiczna przejdzie z telewizji analogowej do cyfrowej. Aplikacja posiada prosty i przyjazny interfejs i nie powinien sprawić nikomu kłopotów podczas obsługi. Jest dużo łatwiejszy do opanowania niż obecnie najpopularniejsze programy do odbioru DVB-T – ProgDVB czy DVB Dream. Kolejną wyróżniającą się cechą programu jest możliwość oglądania dwóch kanałów telewizyjnych jednocześnie. DVBViewer wspiera nie tylko telewizję DVB-T ale również inne satelity z całego świata.

Uwaga:
W wersji testowej programu wyłączono obsługę nagrywania stacji radiowych i telewizji oraz nałożono wiele innych ograniczeń.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook