Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » odtwarzacze radio tv » AudioStreamer 2.9.115

AudioStreamer

2.9.115
odtwarzacze radio tv
Rozmiar:
9.5 MB
Aktualizacja:
29.03.2011
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 9x/Me/2000/XP
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
51083 (17 w tym miesiącu)
Opis AudioStreamer 2.9.115
 
 
AudioStreamer łączy w sobie funkcje odtwarzacza rozgłośni radiowych online oraz jednoczesnego nagrywania odtwarzanej muzyki. Po uruchomieniu program automatycznie pobiera listę stacji, ułożona jest ona kolejno według ilości słuchaczy. Wbudowana wyszukiwarka pozwala na wybranie interesującego nas gatunku muzyki. Użytkownik ma możliwość ustalenia jaka ilość wyników pojawi w oknie programu (5, 10, 25, 30, 50, 100).

Oczywiście najciekawszą funkcją AudioStreamer'a jest nagrywanie muzyki bezpośrednio do plików MP3. Aby to zrobić wystarczy podczas odtwarzania kliknąć "Record". Automatycznie pliki zapisywane są do folderu "recordings" na dysku C. Oczywiście w ustawieniach programu można zmienić lokalizację zgrywania muzyki. To jeszcze nie koniec możliwości tego doskonałego programu, nagrywane pliki automatycznie dzielone są na kawałki, a w tytule wpisywany jest artysta oraz nazwa piosenki.

Program posiada praktyczne zakładki:

History (historia) - wyświetlają się tam informacje na temat wcześniej odtwarzanych stacji.

Favorites (ulubione) - jeżeli znajdziemy już odpowiednią dla nas rozgłośnie możemy dodać ją do ulubionych, wystarczy kliknąć prawym przyciskiem myszy i wybrać "Add to favorites".
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook