Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » odtwarzacze dvd » PlayerFab 7.0.3.9

PlayerFab

7.0.3.9
odtwarzacze dvd
Rozmiar:
7 MB
Aktualizacja:
28.03.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
odtwarzacze dvd
Ocena:
4.8
Oceń:
Pobrano:
11872 (76 w tym miesiącu)
Opis PlayerFab 7.0.3.9
 
 
PlayerFab All-In-One to zaawansowany odtwarzacz multimedialny, charakteryzujący się wszechstronną i bogatą funkcjonalnością. PlayerFab umożliwia użytkownikom odtwarzanie lokalnych filmów, płyt DVD / Blu-ray / UHD oraz filmów z internetu z takich usług streamingowych jak Amazon, Netflix, Tubi, Peacock.

Użytkownicy nie będą musieli zawracać sobie głowy wyszukiwaniem poszukiwanych filmów na różnych platformach strumieniowych, PlayerFab w zupełności wystarczy. Odtwarzacz radzi sobie z uruchamianiem filmów online w jakości FHD 1080p z dźwiękiem EAC, a także 4K Ultra HD z efektem HDR. Ponadto PlayerFab umożliwia użytkownikom wybór różnych jakości obrazu i dźwięku zgodnie z własnymi wymaganiami.

Odtwarzacz PlayerFab pozwala użytkownikom cieszyć się sukcesywnym i wciągającym oglądaniem bez przerwy. W opcjach znajdziemy mnóstwo przydatnych narzędzi wspomagających oglądanie filmów z napisami lub nawet bez reklam.

Program zapisuje metadane z odtwarzanych danych. Natomiast same filmy lub seriale zostaną automatycznie umieszczone w jednym pliku, aby zaoszczędzić czas i poprawić wrażenia podczas oglądania.

Uwaga:

Wersja darmowa oferuje jedynie darmowy odtwarzacz wideo. Oprócz tego, Odtwarzacz PlayerFab składa się z wielu modułów, które w znacznym stopniu rozszerzają funkcjonalność całego pakietu. Znajdziemy w nim wiele narzędzi do odtwarzania YouTube, odtwarzania płyt, a nawet nagrywanie lub kopiowanie zawartości z płyt CD, DVD czy Blu-ray..

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook