PowerDVD

22
odtwarzacze dvd
Rozmiar:
341 MB
Aktualizacja:
20.07.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
odtwarzacze dvd
Ocena:
4.3
Oceń:
Pobrano:
580229 (284 w tym miesiącu)
Opis PowerDVD 22
 
 

PowerDVD to wszechstronny odtwarzacz multimedialny obsługujący wszystkie popularne formaty w tym między innymi - 8K, 4K, Ultra HD Blu-Ray & H.265/HEVC.

PowerDVD odtwarza więcej niż tylko DVD i Blu-ray. W przypadku filmów, muzyki, zdjęć, treści VR 360˚, a nawet YouTube lub Vimeo, PowerDVD może zostać naszym niezbędnym towarzyszem rozrywki. Uwolnijmy potencjał naszego telewizora ULTRA HD HDR i systemu dźwięku przestrzennego.

Program charakteryzuje się wysoką wydajnością dzięki wsparciu akceleracji sprzętowej GPU i CPU. Wykorzystywana jest również technologia skalowania obrazu TrueTheater HD, dzięki czemu możemy oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości. PowerDVD umożliwia strumieniowanie danych z komputera na inne urządzenie mobilne czy konwertowanie filmów 2D do 3D

Oprogramowanie pozwala na odtwarzanie nagrań zapisanych na serwerach DLNA czy w serwisach społecznościowych jak Facebook, Flickr, YouTube. Najnowsze wydanie cechuje udoskonalona jakość odtwarzanych treści, rozszerzona baza obsługiwanych typów danych oraz odświeżony interfejs użytkownika.

PowerDVD eliminuje problem irytującego przycinania się obrazu, zwłaszcza podczas transmisji z serwera NAS dzięki zastosowaniu wstępnego ładowania. W przypadku, gdy program wykryje, że został podłączony monitor o rozdzielczości 4K/8K, aktywuje się optymalizacja obrazu eliminująca ryzyko utraty płynności odtwarzania.

Program wspiera również odtwarzanie plików MP4 oraz MKV wraz z napisami. Wsparciem cieszy się także bezstratny format MVC 3D czy system modulacji audio DSD, który gwarantuje jeszcze lepszą jakość dźwięku. PowerDVD charakteryzuje mniejsze zapotrzebowanie na zasoby sprzętowe, co przyczyni się nie tylko do wzrostu wydajności, ale także wydłużenia czasu pracy na baterii w przypadku laptopów.

Uwaga!
Program dostępny jest w wersji próbnej i możemy go testować przez 30 dni.

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook