Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » odtwarzacze audio video » Zoom Player Free 15.5

Zoom Player Free

15.5
odtwarzacze audio video
Rozmiar:
31 MB
Aktualizacja:
23.09.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
17516 (245 w tym miesiącu)
Opis Zoom Player Free 15.5
 
 

Zoom Player Free to darmowa wersja popularnego odtwarzacza plików audio i wideo. Obsługuje wiele znanych formatów, takich jak DIVX, XVID, MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, VCD, SVCD, RealVideo, QuickTime, Flash (SWF) oraz Audio CD.

Odtwarzacz Zoom Player wyglądem przypomina KMPlayer, Interfejs jest czytelny i przejrzysty. Wszystkie niezbędne opcje do konfiguracji aplikacji są poukładane, dzięki czemu nie będziemy mieli problemów z jego ustawieniami. Posiada 10-pasmowy korektor z cyfrowym wzmacniaczem dźwięku, narzędzie do odtwarzania DVD z dysku lub sieci lokalnej oraz funkcję zapamiętywania i wznawiania ostatniej oglądanej sceny w filmie.

Obsługuje wszystkie formaty napisów, w tym oczywiście również SRT. Możemy w nim ustawić dogodną rozdzielczość oglądanego filmu – 16:9, 16:10 i nie tylko. Do poprawnego działania aplikacji potrzeba bibliotek DirectX, które można pobrać z działu Biblioteki.

Warto dodać, że w naszej bazie plików znajdziemy również Zoom Player w wersji MAX.

Uwaga:

Przy pierwszym uruchomieniu programu zostaniemy poproszeni o instalację dodatkowych języków i kodeków. Wystarczy zaznaczyć język polski, a po chwili program automatycznie pobierze spolszczenie. Istnieje również możliwość pobrania spolszczenia z naszej bazy plików.

 

Wybór Redakcji Instalki.pl
Program otrzymał wyróżnienie "Wybór Redakcji". Rekomendacja stanowi gwarancję oprogramowania wysokiej jakości, która została doceniona przez ekspertów.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook