Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » odtwarzacze audio video » Vov Music Player 6.0

Vov Music Player

6.0
odtwarzacze audio video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
5 MB
Aktualizacja:
14.03.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
477 (36 w tym miesiącu)
Opis Vov Music Player 6.0
 
 

Vov Music Player to lekki, i prosty odtwarzacz multimedialny do odtwarzania plików FLAC, MP3, MP2, MP1, OGG, OPUS, WMA, M4A, AAC, WAV, MIDI, MOD, S3M, WEBM i AIFF.

Po zainstalowaniu programu, pojawia się specjalna ikona w zasobniku systemowym, która służy do szybkiego uruchamiania za pomocą menu kontekstowego (prawym przyciskiem myszki). Dzięki temu mozemy szybko rozpocząć odtwarzanie dźwięku skompilowanych utworów.

Interfejs programu jest minimalistyczny, co zapewnia wszystkie niezbędne funkcje do odtwarzania dźwięku, a także zawiera korektor dźwiękowy i DSP ( echo i flanger ).

Vov Music Player posiada funkcję wizualizacji muzyki, w tym efekty koła, oscyloskopu i widma. Generuje animowane obrazy, które podążają za głośnością, częstotliwością i rytmem odtwarzanego dźwięku.

Odtwarzacz muzyki zlicza, ile razy odtwarzane pliki są uruchamiane i ile razy są zakończone. W tym wypadku możemy odróżnić piosenki, które słuchamy do końca, od tych, utworów wyłączanych przed czasem.

Kolejną zaletą odtwarzacza jest możliwosć aAutomatyczne pomijania głośnych utworów. Vov Music Player może obliczyć głośność RMS (wartość dB) odtwarzanego pliku i automatycznie pominąć głośną piosenkę. Nie zabrakło również innej przydatnych funkcji do pomijania starych plików audio czy odczytywanie na głos nazwy plików przed rozpoczęciem odtwarzania (za pomocą metody TTS (Text to Speech)).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook