Tuniac

1.0.210306
odtwarzacze audio video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
3.3 MB
Aktualizacja:
06.03.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
1532 (24 w tym miesiącu)
Opis Tuniac 1.0.210306
 
 

Tuniac to prosty i bezpłatny odtwarzacz multimedialny, oparty na popularnej aplikacji iTunes. Tuniac oferuje wygodne odtwarzanie muzyki na komputerze. Obsługuje niemal wszystkie najpopularniejsze formaty audio – FLAC, Mp3, AAC, M4A, MP4, 3GP, OGG, AC3, ALAC, CDDA, APE, MIDI, MPC czy OFS. Służy również do odsłuchiwania internetowych stacji radiowych i strumieni umieszczonych na stronach internetowych.

Odtwarzacz Tuniac oferuje wygodny i zaawansowany w obsłudze edytor do zarządzania oraz modyfikowania listy odtwarzania. Edytor posiada też możliwość wyszukiwania utworów. Oprócz tego odtwarzacz jest bardzo prosty w obsłudze i nie zużywa zbyt wielu zasobów systemowych. Został wyposażony w funkcję ReplayGain, a także SVP renderer – za pomocą którego możemy korzystać z wizualizacji w programie.

Tuniac pozwala eksportować utworzone listy odtwarzania, a także importować pliki multimedialne, całe katalogi oraz strumienie z internetowych źródeł. Poza tym znajdziemy w nim funkcję do powtarzania odsłuchiwanego utworu muzycznego, a także opcje konfiguracyjne do zmiany poziomu jakości dźwięku i edytowania wizualizacji i dodatkowych wtyczek (pluginów).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook