Splash

2.7.0
odtwarzacze audio video
Rozmiar:
42 MB
Aktualizacja:
24.06.2019
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
24525 (105 w tym miesiącu)
Opis Splash 2.7.0
 
 
Splash to bezpłatny program do odtwarzania filmów w rozdzielczości HD, materiałów z kamer HD oraz telewizji w standardzie DVB-T (Digital Video Broadcasting – Terrestrial).

Odtwarzacz Splash oferuje wsparcie dla najpopularniejszych formatów wideo i audio - AVI, M2T, MTS, M2TS, MKV, MKA, MOV, MP4, MPG, TS, M4V, VOB, DIVX, XVID, WMV, MBT oraz MP3, MP2, M4A, AAC. Obsługuje także standard AVCHD (jedynie w wersji premium) oraz napisy TXT, SUB, SRT, SSA.

Splash wyróżnia się również dekodowaniem wideo przy użyciu akceleracji sprzętowej, wbudowaną funkcją usuwania przeplotu (deinterlacing) i wsparciem dla pilotów zdalnego sterowania (MCE). Ponadto konwertuje wideo 1080i do formatu 1080p i płynnie odtwarza materiału w 1080i. Nie mogło w nim zabraknąć funkcji do automatycznego wznawiania odtwarzania od ostatniego oglądanego fragmentu materiału, ustawiania czcionek i przeprowadzania synchronizacji napisów oraz ustawiania podstawowych konfiguracji obrazu (np. proporcje obrazu itp.).

W odtwarzaczu znajdziemy narzędzia do szybkiej konwersji plików wideo do popularnych formatów, urządzeń mobilnych czy YouTube. Istotne jest również to, że do odtwarzania filmów HD, nie potrzebujemy żadnych dodatkowych kodeków!

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook