Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » odtwarzacze audio video » RealTimes RealPlayer 18.1.20.206

RealTimes RealPlayer

18.1.20.206
odtwarzacze audio video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
61.4 MB
Aktualizacja:
06.03.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1269570 (238 w tym miesiącu)
Opis RealTimes RealPlayer 18.1.20.206
 
 

RealTimes (wcześniej znany jako RealPlayer) to wszechstronny odtwarzacz plików multimedialnych opracowany przez RealNetworks. Program odtwarza m.in. formaty RealAudio, RealVideo oraz MP3, MPEG-4, QuickTime.

Aktualnie program ten, poza odtwarzaniem plików multimedialnych obsługuje transfer plików do odtwarzaczy przenośnych (np. iPod, odtwarzacze MP3, urządzenia Windows Media), wyszukiwanie multimediów w Internecie, radio internetowe, biblioteki multimediów, posiada zintegrowaną przeglądarkę internetową (opartą na Internet Explorer) i pozwala na nagrywanie płyt AudioCD.

RealTimes oferuje możliwość odtwarzania filmów w różnych formatach – Flash, QuickTime, Windows Media. Umożliwia nagrywanie płyt CD/DVD i zgrywanie z nich całą zawartość multimedialną. Oprócz tego znajdziemy w nim rozbudowany equalizer 10-pasmowy do poprawiania jakości wydobywanego dźwięku.

Najnowsze wydanie pozwala na tworzenie efektownych montaży zarówno ze zdjęć jak i filmów. Mogą być one okraszone licznymi filtrami wraz dodatkową ścieżką dźwiękową. Za pomocą usługi Real Cloud od teraz można bezpiecznie przechowywać wszystkie swoje multimedia na chmurze uzyskując dostęp praktycznie z każdego miejsca na świecie. Dostęp do ulubionych filmów, muzyki, zdjęć mamy z tabletów, telefonów, czy TV.

Istnieje także możliwość tworzenia tzw. żywych albumów wraz z oznaczaniem osób znajdujących się na fotografiach. RealTime wyposażono ponadto w udoskonalony system sortowania zbiorów zdjęć za pomocą nowej osi czasu.

Uwaga! Na liście rozwijanej znajdziecie również poprzednie wydania programu RealPlayer Cloud 17, RealPlayer 16 i RealPlayer 15.

Zobacz poradnik do programu:
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook