Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » odtwarzacze audio video » PotPlayer Portable 1.7.21556

PotPlayer Portable

1.7.21556
odtwarzacze audio video
Rozmiar:
25.5 MB
Aktualizacja:
18.11.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2606 (86 w tym miesiącu)
Opis PotPlayer Portable 1.7.21556
 
 
PotPlayer Portable to przenośna wersja odtwarzacza multimedialnego, charakteryzującego się możliwością odtwarzania zarówno standardowych plików wideo znajdujących się na nośniku danych, jak i również odbieraniem sygnałów z telewizji analogowej, satelitarnej czy cyfrowej (BDA, DVB-T itp).

PotPlayer odtwarza filmy z płyt DVD i Blu-ray oraz przechwytuje obraz wideo z ekranu pulpitu systemowego. W tym wypadku może idealnie posłużyć jako narzędzie do nagrywania sekwencji wideo z gier komputerowych (obsługuje DirectX9, 10, 11 i OpenGL) czy tworzenia wideoporadników / demonstracji. Kolejną zaletą odtwarzacza jest możliwość przechwytywania obrazu z podłączonej kamery cyfrowej.

W opcjach konfiguracyjnych można wyłączyć lub włączyć wbudowane filtry, które wspomagają przetwarzanie i prawidłowe odtwarzanie filmów na komputerze. Istnieje też możliwość doinstalowania osobnych kodeków (podczas instalacji oprogramowania). PotPlayer obsługuje też zewnętrzne napisy, które można w prosty sposób dostosować do własnych potrzeb – zmienić rozmiar i kolor czcionki czy włączyć na przykład wygładzanie i animacje napisów.

Podczas odtwarzania filmów, odtwarzacz zapewnia maksymalną wydajność poprzez wsparcie DXVA, CUDA i QuickSync. PotPlayer umożliwia wyświetlanie filmu na dwóch monitorach w trybie pełnoekranowym. Warto też wspomnieć o obsłudze enkoderów Nvidia NVENC H.264, AMD VCE OpenVideo H.264 i oglądaniu materiałów wideo w trójwymiarze z różnymi typami okularów anaglyfowych. 
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook