PotPlayer

200908
odtwarzacze audio video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
26.7 MB
Aktualizacja:
08.09.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
72336 (421 w tym miesiącu)
Opis PotPlayer 200908
 
 
PotPlayer to zaawansowany odtwarzacz multimedialny, charakteryzujący się możliwością odtwarzania zarówno standardowych plików wideo znajdujących się na nośniku danych, jak i również odbieraniem sygnałów z telewizji analogowej, satelitarnej czy cyfrowej (BDA, DVB-T itp).

PotPlayer odtwarza filmy z płyt DVD i Blu-ray oraz przechwytuje obraz wideo z ekranu pulpitu systemowego. W tym wypadku może idealnie posłużyć jako narzędzie do nagrywania sekwencji wideo z gier komputerowych (obsługuje DirectX9, 10, 11 i OpenGL) czy tworzenia wideoporadników / demonstracji. Kolejną zaletą odtwarzacza jest możliwość przechwytywania obrazu z podłączonej kamery cyfrowej.

W opcjach konfiguracyjnych można wyłączyć lub włączyć wbudowane filtry, które wspomagają przetwarzanie i prawidłowe odtwarzanie filmów na komputerze. Istnieje też możliwość doinstalowania osobnych kodeków (podczas instalacji oprogramowania). PotPlayer obsługuje też zewnętrzne napisy, które można w prosty sposób dostosować do własnych potrzeb – zmienić rozmiar i kolor czcionki czy włączyć na przykład wygładzanie i animacje napisów.

Podczas odtwarzania filmów, odtwarzacz zapewnia maksymalną wydajność poprzez wsparcie DXVA, CUDA i QuickSync. PotPlayer umożliwia wyświetlanie filmu na dwóch monitorach w trybie pełnoekranowym. Warto też wspomnieć o obsłudze enkoderów Nvidia NVENC H.264, AMD VCE OpenVideo H.264 i oglądaniu materiałów wideo w trójwymiarze z różnymi typami okularów anaglyfowych. 
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
22 Wrzesień 2017 20:51
bardzo dobry, w tej chwili dla mnie najlepszy odtwarzacz, polecam
POKAŻ ()

Facebook