Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » odtwarzacze audio video » PotPlayer 1.7.21873

PotPlayer

1.7.21873
odtwarzacze audio video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
29 MB
Aktualizacja:
07.02.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
4.8
Oceń:
Pobrano:
87385 (342 w tym miesiącu)
Opis PotPlayer 1.7.21873
 
 
PotPlayer to zaawansowany odtwarzacz multimedialny, charakteryzujący się możliwością odtwarzania zarówno standardowych plików wideo znajdujących się na nośniku danych, jak i również odbieraniem sygnałów z telewizji analogowej, satelitarnej czy cyfrowej (BDA, DVB-T itp).

PotPlayer odtwarza filmy z płyt DVD i Blu-ray oraz przechwytuje obraz wideo z ekranu pulpitu systemowego. W tym wypadku może idealnie posłużyć jako narzędzie do nagrywania sekwencji wideo z gier komputerowych (obsługuje DirectX9, 10, 11 i OpenGL) czy tworzenia wideoporadników / demonstracji. Kolejną zaletą odtwarzacza jest możliwość przechwytywania obrazu z podłączonej kamery cyfrowej.

W opcjach konfiguracyjnych można wyłączyć lub włączyć wbudowane filtry, które wspomagają przetwarzanie i prawidłowe odtwarzanie filmów na komputerze. Istnieje też możliwość doinstalowania osobnych kodeków (podczas instalacji oprogramowania). PotPlayer obsługuje też zewnętrzne napisy, które można w prosty sposób dostosować do własnych potrzeb – zmienić rozmiar i kolor czcionki czy włączyć na przykład wygładzanie i animacje napisów.

Podczas odtwarzania filmów, odtwarzacz zapewnia maksymalną wydajność poprzez wsparcie DXVA, CUDA i QuickSync. PotPlayer umożliwia wyświetlanie filmu na dwóch monitorach w trybie pełnoekranowym. Warto też wspomnieć o obsłudze enkoderów Nvidia NVENC H.264, AMD VCE OpenVideo H.264 i oglądaniu materiałów wideo w trójwymiarze z różnymi typami okularów anaglyfowych. 
rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
22 Wrzesień 2017 20:51
bardzo dobry, w tej chwili dla mnie najlepszy odtwarzacz, polecam
POKAŻ ()

Facebook