Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » odtwarzacze audio video » Netflix 6.98.1805.0

Netflix

6.98.1805.0
odtwarzacze audio video
Rozmiar:
10 MB
Aktualizacja:
16.02.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10/11
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
121282 (673 w tym miesiącu)
Opis Netflix 6.98.1805.0
 
 
Netflix to wiodący na świecie serwis abonamentowy umożliwiający oglądanie filmów i seriali na telefonie. Aplikacja Netflix umożliwia oglądanie treści w dowolnym miejscu i o każdej porze. Możemy rozpocząć oglądanie na jednym urządzeniu, a kontynuować na innym. Nic nie stoi na przeszkodzie aby dokończyć serial lub ulubiony film na urządzeniu mobilnym lub telewizorze Smart TV.

Członkostwo w serwisie Netflix zapewnia nieograniczony dostęp do filmów i programów telewizyjnych za niską opłatą miesięczną. Na Netflixie znajdziemy tysiące tytułów filmów i seriali, które regularnie się powiększają o nowe pozycje w bibliotece.

Netflix w swojej bibliotece posiada również własne oryginalne produkcje, które są dostępne tylko na tej platformie. Niektóre z nich zyskały ogromną popularność a nawet doczekały się licznych nagród - w tym nominacje do Oscarów lub nagród Emmy.

Na Netflixie obejrzymy takie hity jak: Stranger Things, Ozark, Witcher (wiedźmin), Narcos, The Queen's Gambit, Dark a także mnóstwo innych produkcji europejskich, skandynawskich czy azjatyckich.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
14 Czerwiec 2018 16:47
Super appka.
POKAŻ ()

Facebook