Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » odtwarzacze audio video » Leawo Prof. Media 11.0.0.3

Leawo Prof. Media

11.0.0.3
odtwarzacze audio video
Rozmiar:
126 MB
Aktualizacja:
26.05.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1647 (55 w tym miesiącu)
Opis Leawo Prof. Media 11.0.0.3
 
 

Leawo Prof. Media to wielofunkcyjne narzędzie do konwertowania wideo, pobierania filmów z takich portali jak YouTube czy Dailymotion, nagrywania plików na płytach DVD/Blu-ray, tworzenia pokazów slajdów czy odtwarzania wideo.

Obsługiwanych jest ponad 180 rozmaitych formatów, co gwarantuje, że odtworzony zostanie praktycznie każdy materiał filmowy. Wśród nich znajdziemy AVI, MP4, WMV, FLV, RMVB, MPEG, 3GP, MKV, MP3, WMV, WAV, AAC, OGG, M4A, etc.

Moduł do konwertowania pozwoli z kolei na swobodne otwieranie nagrań na takich urządzeniach jak smartfony z systemem Android, iOS, Zune, Apple TV, PSP, PS3, iPod itp.

Nie zabrakło również zestawu narzędzi niezbędnych do przeprowadzania podstawowej obróbki wideo jak zmiana jasności, kontrastu, częstotliwości próbkowania, nakładanie znaku wodnego, przycinanie, zmiana rozmiaru, bitrate itp.

Wszystkie funkcje dostępne są z poziomu bardzo przejrzystego interfejsu użytkownika. Z poziomu ustawień można ponadto zdefiniować liczbę rdzeni procesora dostępnych dla programu, co wpłynie na polepszenie jego wydajności zwłaszcza podczas konwersji dużych plików.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook