LMPlayer

1.4.68
odtwarzacze audio video
Rozmiar:
9 MB
Aktualizacja:
04.04.2012
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
980 (6 w tym miesiącu)
Opis LMPlayer 1.4.68
 
 
LMPlayer to prosty i przystępny dla użytkownika program, umożliwiający odtwarzanie plików multimedialnych na komputerze. Aplikacja charakteryzuje się łatwym i czytelnym interfejsem użytkownika, w którym zawarto wyłącznie podstawowe funkcje wspomagające odtwarzanie filmów.

Na głównym ekranie odtwarzacza znajdziemy najważniejsze opcje do odtwarzania materiałów wideo, w tym między innymi przyciski play i stop oraz dwa suwaki do przesuwania filmu i regulowania głośności. W programie znajdziemy też przydatne narzędzie mediainfo to odczytywania parametrów plików multimedialnych, a także funkcje do zwiększania rozmiaru odtwarzanego filmu.

Program LMPlayer obsługuje również napisy, a także umożliwia włączenie różnych efektów polepszających jakość odtwarzanego materiału wideo. Nie zabrakło w nim opcji do ustawiania poziomu jasności, kontrastu i nasycenia (saturacja). Oprócz tego został wyposażony w opcje do ustawienia jakości dźwięku i rozdzielczości (4:3, 16:9, 16:10 itp.). Odtwarzacz obsługuje niemal wszystkiego najpopularniejsze formaty wideo: AVI, WMV, MKV czy M2TS. 

Uwaga:
Program LMPlayer uruchamia się domyślnie w języku chińskim. Aby zmienić język na angielski, należy wejść opcji "Language" znajdującej się we właściwościach aplikacji.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook