Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » odtwarzacze audio video » Amazon Music 8.1.1.2233

Amazon Music

8.1.1.2233
odtwarzacze audio video
Rozmiar:
73 MB
Aktualizacja:
18.12.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
2.5
Oceń:
Pobrano:
1694 (10 w tym miesiącu)
Opis Amazon Music 8.1.1.2233
 
 

Amazon Music to kompleksowe oprogramowanie umożliwiające słuchanie oraz pobieranie muzyki z serwisu Amazon. Należy pamiętać o konieczności zalogowania się do swojego konta z poziomu aplikacji by móc zacząć korzystać z jej możliwości.

Interfejs Amazon Music jest stosunkowo prosty, gdyż został podzielony na zakładki dające dostęp do różnych funkcji chociażby szybkie przełączanie się pomiędzy dostępem do muzyki z chmury lub z dysku komputera.

Program bez problemu wykryje inne zainstalowane w systemie odtwarzacze takie jak iTunes czy Windows Media Player i automatycznie załaduje z nich listy utworów grupując przy tym według artysty, albumu, gatunku. Oczywiście, cała operacja może zostać przeprowadzona w drugą stronę.

Narzędzie może zostać skonfigurowane tak, by samoczynnie wychwytywało utwory z wybranego folderu. Tak pobraną listą utworów możemy dowolnie zarządzać np. przesuwać piosenki w kolejce.

Co więcej, Amazon Music ułatwia zakupy muzyki w sklepie Amazon. Zadanie usprawnia wyszukiwarka przeszukująca nie tylko zawartość dysku, ale również sklepu.

 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook