Amarok

2.8.0
odtwarzacze audio video
Rozmiar:
73.8 MB
Aktualizacja:
20.08.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
3160 (80 w tym miesiącu)
Opis Amarok 2.8.0
 
 

Amarok to bezpłatny odtwarzacz muzyczny, który zdobył ogromną popularność w systemach Linux i Unix. Amarok dla systemu Windows, został również stworzony w środowisku graficznym KDE. Dzięki temu jest czytelnym i bardzo intuicyjnym odtwarzaczem multimedialnym, oferującym możliwość wygodnego słuchania utworów muzycznych, utworzonych w różnych formatach audio.

Amarok posiada wiele zintegrowanych usług internetowych, za pomocą których możemy pobierać informacje o utworze muzycznym, okładki przy użyciu usługi Amazon, pobierać nawet same piosenki.Oprócz tego użytkownicy mogą słuchać strumieni radiowych z Last.fm, zdalnie łączyć się do serwera Ampache i wyszukiwać, przeglądać i odtwarzać pliki multimedialne albo nawiązywać połączenie z usługą Mp3tunes, która służy do pobierania i udostępniania własnych plików w specjalnej skrytce. Dzięki temu możemy swoje utwory przechowywać na zewnętrznym serwerze.

Odtwarzacz Amarok oferuje też 10 pasmowy korektor graficzny (equalizer), pełne wsparcie przy podłączeniu zewnętrznych urządzeń multimedialnych typu Apple iPod czy Creative Zen Micro, a także posiada funkcję Crossfading, która pozwala na płynne przechodzenie pomiędzy utworami muzycznymi w odtwarzaczu.

Użytkownicy mogą również tworzyć listy odtwarzania, organizować i zarządzać kolekcją muzyki, dostosowywać dodatkowe informacje związane z muzyką, zarządzać okładkami (covers) przy użyciu specjalnego menadżera, odsłuchiwać strumienie internetowe z różnych źródeł, a nawet pobierać i czytać teksty piosenek.

Uwaga:

Amarok posiada pewne ograniczenia w wersji dla Windows. Nie obsługuje odtwarzacza CD, a także niektórych funkcji znajdujących się w programie.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook