ALSong

2.71.0.4
odtwarzacze audio video
Rozmiar:
10.3 MB
Aktualizacja:
01.09.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
63952 (69 w tym miesiącu)
Opis ALSong 2.71.0.4
 
 

ALSong to odtwarzacz plików muzycznych do złudzenia przypominający popularnego Winampa. Oczywiście nie jest klonem i posiada swoje unikalne funkcje. Program potrafi odtwarzać wiele formatów: MP3, OGG, WAV, APE, FLAC, CDs, itd.

Interfejs jest w pełni spolszczony, składa się z menu odtwarzania, korektora graficznego i listy odtwarzania. Można dodatkowo włączyć moduł odpowiadający za wyświetlanie tekstów piosenek. Aplikacja umożliwia pobieranie i przeglądane tekstów piosenek (baza zawiera ponad milion tytułów).

Z pozostałych funkcji warto wymienić możliwość odsłuchiwania radiostacji internetowych, losowe odtwarzanie, powtarzanie utworów, zaawansowany korektor graficzny, sortowanie utworów, zmienny widok listy odtwarzania, zapisywanie listy odtwarzania (*.als, *.m3u, *.pls), wbudowana wyszukiwarka utworów.

ALSong posiada obsługę skórek oraz opcję mini odtwarzacza, który dostępny jest z poziomu dolnej belki. Dostępne są również skróty klawiszowe, które można ręcznie konfigurować. Program jest darmowy dla użytkowników domowych jak i komercyjnych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook