AIMP

5.11.2429
odtwarzacze audio video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
15 MB
Aktualizacja:
07.04.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
699713 (442 w tym miesiącu)
Opis AIMP 5.11.2429
 
 

AIMP to alternatywa dla Winampa jednego z najpopularniejszych programów do odtwarzania plików muzycznych. Narzędzie wyposażone zostało w bardzo obszerny zestaw narzędzi umożliwiających chociażby korekcję dźwięku.

Wbudowany korektor posiada możliwość spowolnienia, przyspieszenia piosenki czy dodanie echa i wielu innych efektów. Nie zabrakło oczywiście opcji zapętlania listy utworów czy odtwarzania losowego.

Dość nietypową dla tego typu oprogramowania funkcją jest automatyczne włączanie komputera, zamykanie odtwarzacza lub innych aplikacji. Możemy oczywiście ustalić konkretną godzinę wykonania zadania lub na koniec listy odtwarzania. Harmonogram może również pełnić rolę budzika, który o podanej przez nas godzinie zagra wybrany utwór.

Aplikacja daje użytkownikowi możliwość dostosowania wyglądu poprzez obsługę wtyczek i skórek. Producent udostępnił również tryb pomniejszony do jednego paska, co skutkuje oszczędzeniem przestrzenie na ekranie.

Dodatkową zaletą programu jest małe obciążenie systemu (wykorzystuje około 8 MB RAM). AIMP oferuje również edytor tagów, dzięki któremu w wygodny sposób zmienimy informacje o plikach audio.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (2)
Gość
10 Wrzesień 2017 08:29
świetny, ma niesamowite skórki w stylu sprzętu elektronicznego jak np. z lat 80-tych - magnetofony kasetowe, wieże, super !!!
Gość
20 Lipiec 2017 21:39
Niektóre ikony mało czytelne, po najechaniu na nie kursorem nie wyświetlają się podpowiedzi tak jak w Winamp. Biblioteka jest bardzo nieintuicyjna. Po dwukrotnym kliknięciu albumu, ten nie odtwarza się, jedynie rozwija listę utworów. Po wybraniu odtwarzania dopiero z menu kontekstowego odtwarza, ale wg alfabetu, co jest wielkim nieporozumieniem. Nie znalazłem opcji, która miałaby to zmienić.
POKAŻ ()

Facebook