Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » odczyt edycja pdf » doPDF 11.8.404

doPDF

11.8.404
odczyt edycja pdf
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
64 MB
Aktualizacja:
16.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
odczyt edycja pdf
Ocena:
4.6
Oceń:
Pobrano:
160189 (86 w tym miesiącu)
Opis doPDF 11.8.404
 
 
doPDF (drukarka PDF) to bezpłatne narzędzie do konwertowania dokumentów do formatu PDF.

Aplikacja instaluje się jako dodatkowa, wirtualna drukarka i pojawi się na liście urządzeń w systemie, a także w różnych programach biurowych - po kliknięciu opcji odpowiadającej za wydrukowanie dokumentu lub dowolnego tekstu. Jest kompatybilna z edytorami tekstowymi, przeglądarkami oraz innymi aplikacjami.

DoPDF konwertuje dokumenty do formatu PDF na dwa różne sposoby:
  • Tradycyjną metodą drukowania – uruchamianie dokumentów w dowolnym edytorze i wybieranie opcji „drukowania”. W ten sposób po wybraniu miejsca zapisu użytkownik otrzyma gotowy plik w formacie PDF.
  • uruchamianie programu z pliku wykonywalnego (dostępny z menu start) i tworzenie pliku PDF za pomocą wygodnego kreatora konfiguracyjnego. Wystarczy wyszukać odpowiedni dokument i zapisać go w formacie PDF – klikając w przycisk „Create”.

Korzystając z programu, możemy też skalować dokumenty, ustawiać rozmiary stron (A4,A5,A6,list, itp), i konwertować pliki tekstowe do wielu popularnych formatów – DOC, XLS, PPT, PUB, DOCX, HTML, TXT.

Uwaga:
Na chwilę obecną najnowsza wersja programu doPDF - nie posiada języka polskiego. Spolszczenie posiada poprzednia wersja - 7.0.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook