Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » odczyt edycja pdf » Smart OCR 4.3.9.244

Smart OCR

4.3.9.244
odczyt edycja pdf
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
52.17 MB
Aktualizacja:
02.03.2017
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
odczyt edycja pdf
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1062 (27 w tym miesiącu)
Opis Smart OCR 4.3.9.244
 
 

Smart OCR konwertuje dokumenty PDF oraz skany do postaci dokumentu tekstowego w formacie DOC, XLS, TXT, HTML czy RTF. Narzędzie charakteryzuje bardzo wysoki współczynnik rozpoznawania znaków, który według producenta kształtuje się na poziomie 98.8%, co ma szczególne znaczenie podczas konwersji skanów słabej jakości.

Smart OCR zachowuje formatowanie, które zastosowano w dokumencie wyjściowym. Po załadowaniu pliku, aplikacja automatycznie rozpoznaje wszystkie elementy jak tabele, obrazki, tekst.

Dodatkowo istnieje możliwość manualnego oznaczania elementów dokumentu jako tekst, obraz lub tabelę, Program oferuje także przetwarzanie wsadowe pozwalające na przetwarzanie wielu dokumentów jednocześnie. Co ciekawe, możemy skorzystać ze specjalnego folderu, w którym przechowywane są wyłączenie dokumenty przetwarzane wsadowo.

Szata graficzna jest przejrzysta i zdecydowanie miła dla oka. W razie trudności w opanowaniu funkcji aplikacji, warto skorzystać z pliku pomocy czy FAQ zamieszczonego na stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook