Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » odczyt edycja pdf » Perfect PDF Reader 8.0.2.8

Perfect PDF Reader

8.0.2.8
odczyt edycja pdf
Rozmiar:
44.77 MB
Aktualizacja:
11.07.2012
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7
Kategoria:
odczyt edycja pdf
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1447 (33 w tym miesiącu)
Opis Perfect PDF Reader 8.0.2.8
 
 

Perfect PDF Reader to darmowa, szybka i prosta w obsłudze aplikacja do przeglądania dokumentów zapisanych w formacie PDF. Aplikacja umożliwia również komentowanie dowolnych dokumentów, wypełnianie w nich formularzy oraz przesyłanie plików drogą elektroniczną.

Perfect PDF Reader to doskonałe narzędzie nie tylko do przeglądania plików PDF, ale również do eksportowania dowolnej strony z dokumentu i zapisania jej w formie pliku graficznego (JPEG, TIFF, GIF, PNG, BMP). Program pozwala też na podpisywanie i drukowanie dokumentów PDF. Nie zabrakło w nim wbudowanej usługi do wyszukiwania w tekście pojedynczego wyrazu lub pełnych zdań.

Oprócz tego Perfect PDF Reader posiada zaawansowane funkcje do zabezpieczania dokumentu za pomocą nowoczesnego algorytmu szyfrującego AES-256, a także do konwertowania stron internetowych do formatu PDF. Poza standardowymi narzędziami do przeglądania dokumentu, program posiada również wbudowaną lupę, zaawansowaną wyszukiwarkę plików na komputerze lub w sieci lokalnej oraz moduł do hurtowego przetwarzania plików. 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook