Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » odczyt edycja pdf » PDF Shaper 13.4

PDF Shaper

13.4
odczyt edycja pdf
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
6.5 MB
Aktualizacja:
06.06.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
odczyt edycja pdf
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
4039 (48 w tym miesiącu)
Opis PDF Shaper 13.4
 
 

PDF Shaper to bezpłatne i proste w obsłudze narzędzie, przeznaczone do konwersji dokumentów PDF do formatu RTF, obsługiwanego przez aplikacje biurowe firmy Microsoft.

Aplikacja jest czytelna i intuicyjna, przeznaczona dla każdego użytkownika. Pozwala na konwersję pojedynczego dokumentu PDF, jak i również kilku plików PDF w tym samym czasie – przy użyciu trybu wsadowego.

Aplikacja rozpoznaje kilkanaście rodzajów czcionek w tekście, a także konwertuje pliki PDF z możliwością ominięcia niektórych elementów w dokumencie, czyli na przykład – dowolne teksty, tabele, obrazki czy inne elementy graficzne.

PDF Shaper konwertuje nie tylko sam tekst w dokumencie PDF, ale także wszystkie, pozostałe elementy typu tabele czy zdjęcia umieszczone w pliku. Aplikacja obsługuje pliki PDF chronione hasłem, wspiera Unicode, a także wykrywa wszystkie strony w dokumencie, które zawierają wypunktowane listy. PDF Shaper nie zużywa zbyt wielu zasobów systemowych.

PDF Shaper obsługuje wiersza poleceń i nie zużywa zbyt wielu zasobów procesora. Jest zgodny z MS Word w formacie DOC i DOCX oraz obsługuje for,matowanie CSV.

OFeruje Możliwość bezpośredniego scalania plików o rozmiarze ponad 100 MB. Na liście rowijanej znajdziecie również wersje próbne - Premium i Professional, które oferują więcej wbudowanych funkcji. Wersja darmowa przeznaczona wyłącznie do użytku osobistego.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook