Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » odczyt edycja pdf » PDF Architect 9.0.43

PDF Architect

9.0.43
odczyt edycja pdf
Rozmiar:
15 MB
Aktualizacja:
26.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
odczyt edycja pdf
Ocena:
3
Oceń:
Pobrano:
22290 (43 w tym miesiącu)
Opis PDF Architect 9.0.43
 
 

PDF Architect to zaawansowane oprogramowanie do przeglądania i edytowania plików PDF. Aplikacja oferuje wygodny i przejrzysty interfejs, składający się z rozbudowanych i zaawansowanych narzędzi, za pomocą których możemy wykonywać wiele czynności na otwartym dokumencie PDF.

Aplikacja integruje się z przeglądarkami internetowymi (Internet Explorer, Mozilla Firefox), z pakietem biurowym Microsoft Office oraz powłoką systemową. W ten sposób możemy każdy plik PDF edytować i przeglądać bezpośrednio z pulpitu systemowego. Oprócz tego składa się z poszczególnych modułów, za pomocą których możemy rozszerzyć funkcjonalność oprogramowania.

PDF Architect dostępny jest w wersji płatnej (Professional) i darmowej (Free). Korzystając z bezpłatnej licencji, możemy nie tylko przeglądać i odczytywać zawartość dokumentu PDF ale również wykonywać proste operacje na plikach – kasować, przemieszczać strony z dokumentu, scalać pliki PDF, wyszukiwać teksty i wyrazy, drukować artykuły, obracać dokument w dowolnym kierunku (funkcja rotate) czy przesyłać plik tekstowy drogą internetową (e-mail)

Natomiast wersja komercyjna (płatna), oferuje dostęp do większej ilości funkcji i narzędzi. Po wykupieniu licencji, użytkownicy otrzymają możliwość edytowania dowolnego dokumentu PDF (zmiana czcionki, formatowanie tekstu), konwertowanie PDF do formatu Word, Excel czy HTML, stosowanie różnych form i szablonów, a także zabezpieczać dokumenty 256-bitowym algorytmem.

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
17 Lipiec 2018 20:10
wyświetla irytujące reklamy
POKAŻ ()

Facebook