Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » odczyt edycja pdf » PDFMate PDF Converter 1.9.0

PDFMate PDF Converter

1.9.0
odczyt edycja pdf
Rozmiar:
34.6 MB
Aktualizacja:
24.11.2020
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
odczyt edycja pdf
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
4328 (81 w tym miesiącu)
Opis PDFMate PDF Converter 1.9.0
 
 

PDFMate PDF Converter to prosty, szybki i zarazem bezpłatny program do konwertowania plików PDF do innych formatów. Z jego pomocą przetworzymy dokumenty PDF do dowolnego pliku tekstowego i graficznego, a także do formatu HTML, SWF i EPUB (popularnego formatu książek elektronicznych).

Obsługa programu jest banalnie prosta. Wystarczy dodać do programu dowolny dokument PDF, wybrać odpowiedni format i nacisnąć przycisk, który rozpocznie konwersję danych. Użytkownik może również zmienić domyślny katalog, w którym będą zapisywane przetworzone dokumenty. Oprócz tego w zaawansowanych ustawieniach aplikacji, możemy włączyć lub wyłączyć funkcję do rozpakowywania i przetwarzania wszystkich obrazków znajdujących się w pliku PDF.

Program PDFMate Free PDF Converter wyświetla również podstawowe informacje o dodanych plikach PDF. Można z nich wyczytać ich nazwę, rozmiar na dysku, status oraz ile włącznie zawierają stron. Proces konwersji przebiega dość szybko, wszystko zależy od rozmiaru dokumentu i znajdującym się w nim elementów graficznych.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook