Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » odczyt edycja pdf » PDF24 Creator 10.6.3

PDF24 Creator

10.6.3
odczyt edycja pdf
Rozmiar:
121 MB
Aktualizacja:
27.10.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
odczyt edycja pdf
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
8031 (237 w tym miesiącu)
Opis PDF24 Creator 10.6.3
 
 

PDF24 Creator to bezpłatne narzędzie do tworzenia dokumentów PDF w systemie operacyjnym Windows. Program jest banalnie prosty w obsłudze i co najważniejsze bardzo skuteczny. Po instalacji tworzy wirtualną drukarkę, która służy do drukowania przekonwertowanego dokumentu PDF.

Program PDF24 Creator posiada wszystkie niezbędne funkcje do konwersji i edycji plików PDF. Oprócz standardowych ustawień, oferuje również możliwość zabezpieczenia dokumentu hasłem oraz wstawiania niezbędnych informacji o autorze tekstu. W programie możemy też dodać znak wodny, wybrać odpowiednią czcionkę oraz co jest bardzo istotne – ustawić rozdzielczość przy zapisie pliku PDF.

Aplikacja umożliwia również przechwytywanie zrzutów ekranu i zapisywanie pojedynczych stron z dokumentu PDF. Obsługuje między innymi takie formaty jak: PDF/A, PDF/X, PS, EPS, PCL, PNG, JPEG, BMP, PCX, TIFF i PSD. Warto dodać, że konwertuje też obrazki w wysokiej jakości do formatu PDF i pozwala na szybkie przesyłanie utworzonych dokumentów przez e-mail. PDF24 Creator jest niezwykle szybką aplikacją. Wystarczy przenieść dowolny plik tekstowy do programu, a po chwili zostanie automatycznie przekonwertowany do formatu PDF. Nadaje się idealnie do przetwarzania dokumentów z Worda, Excela i PowerPointa.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook