Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » odczyt edycja pdf » Gaaiho PDF Reader 4.20

Gaaiho PDF Reader

4.20
odczyt edycja pdf
Rozmiar:
48 MB
Aktualizacja:
10.10.2018
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
odczyt edycja pdf
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1171 (20 w tym miesiącu)
Opis Gaaiho PDF Reader 4.20
 
 
Gaaiho Reader to darmowa przeglądarka plików PDF z pełną obsługą całej zawartości tekstu. Przeglądarka charakteryzuje się bogatą funkcjonalnością i prostotą podczas wypełniania formularzy, odnośników oraz pozostałych elementów multimedialnych w plikach PDF.

W przeciwieństwie do alternatywnych programów, Gaaiho Reader nie zużywa zbyt wielu zasobów systemowych i obsługuje duże dokumenty, zarówno pod względem wielkości pliku jak i długości zamieszczonej w niej treści. Aplikacja pozwala też opisywać otwarte dokumenty PDF za pomocą odpowiednich adnotacji, a także korzystać z kompletnego zestawu narzędziowego służącego do zarządzania wszystkimi plikami PDF znajdującymi się na naszym dysku twardym. Użytkownicy mogą w prosty i szybki sposób wyszukiwać PDF w komputerze, nawiązywać połączenia z usługami "w chmurze", a nawet zabezpieczać dokumenty własnym podpisem.

Gaaiho Reader umożliwia edycję dokumentów poprzez sprawdzanie pisowni i kopiowanie tekstu do schowka systemowego lub innych aplikacji biurowych. Gaaiho Reader doskonale sprawdza się również przy przeglądaniu dokumentów, artykułów lub nawet książek elektronicznych - wyświetla rozdziały, miniatury poszczególnych stron itp).

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook