Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » odczyt edycja pdf » Foxit PDF Reader 11.1.0

Foxit PDF Reader

11.1.0
odczyt edycja pdf
Rozmiar:
190 MB
Aktualizacja:
12.10.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
odczyt edycja pdf
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
247047 (820 w tym miesiącu)
Opis Foxit PDF Reader 11.1.0
 
 
Foxit Reader to darmowy czytnik dokumentów PDF o bogatej funkcjonalności. Stanowi idealną alternatywę dla Adobe Reader i oferuje nowoczesny silnik renderowania, który pozytywnie wpływa na szybkość uruchamiania i przeglądania dokumentów i książek zapisanych w formacie PDF.

Foxit Reader może również posłużyć jako narzędzie do tworzenia plików PDF, drukowania gotowych dokumentów, konwertowania ich do pliku tekstowego lub przesyłanie dokumentów do usługi w chmurze np. DropBox.

Oprócz tego, pozwala dodawać sygnatury i adnotacje do przeglądanego dokumentu PDF oraz przełączać tryby widoku pomiędzy interfejsem przystosowanym do wygodnego czytania plików PDF lub ich edycji.

Obsługuje formularze w standardowym formacie PDF (Acroforms) i XFA (XML Form Architecture). Foxit Reader jest kompatybilny z JAWS (Job Access With Speech) umożliwia niewidomym i niedowidzącym użytkownikom odczytywanie zawartości ekranu za pomocą syntezatora mowy lub odświeżanego alfabetu Braille'a.

Dzięki Foxit PDF Reader możemy podpisywać dokumenty własnoręcznie lub korzystać z podpisu elektronicznego i weryfikuj status podpisów cyfrowych. Oprócz tego, zabezpieczymy się przed lukami, korzystając z Menedżera zaufania / trybu awaryjnego, ASLR i DEP, wyłącz JavaScript i okien dialogowych ostrzeżeń o zabezpieczeniach.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook