Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » odczyt edycja pdf » Doro PDF Writer 2.20

Doro PDF Writer

2.20
odczyt edycja pdf
Rozmiar:
8.7 MB
Aktualizacja:
17.11.2022
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
odczyt edycja pdf
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
6139 (34 w tym miesiącu)
Opis Doro PDF Writer 2.20
 
 

Doro PDF Writer to bezpłatne i zarazem bardzo wygodne w obsłudze oprogramowanie do tworzenia plików w formacie PDF. Aplikacja zużywa niewielką ilość zasobów komputera i w dodatku wspiera niemal wszystkie najpopularniejsze dokumenty zapisane w różnych formatach (DOC, XLS, HTML czy PPT).

Program instaluje się do dowolnego katalogu, a także tworzy specjalną wirtualną drukarkę, umożliwiająca automatyczne zapisywanie zeskanowanych dokumentów do formatu PDF. Działanie programu jest banalnie proste. Wystarczy uruchomić go i wybrać plik, który zamierzamy skonwertować do PDF. Kolejnym krokiem jest wpisanie odpowiedniego tytułu, tematu, słów kluczowych oraz autora i producenta.

Aplikacja pozwala na szyfrowanie dokumentu za pomocą nowoczesnego algorytmu 128-bitowego. Dzięki temu nasze dokumenty mogą być skutecznie zabezpieczone skomplikowanym hasłem. Doro PDF Writer to niewielkie oprogramowanie, które posiada szybki mechanizm konwertujący, a także umożliwia podglądanie dokumentu PDF przed wykonaniem procesu przetwarzania.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook