Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » odczyt edycja pdf » CutePDF Writer 4.0.1.2

CutePDF Writer

4.0.1.2
odczyt edycja pdf
Rozmiar:
3 MB
Aktualizacja:
14.10.2021
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
odczyt edycja pdf
Ocena:
1.5
Oceń:
Pobrano:
9026 (62 w tym miesiącu)
Opis CutePDF Writer 4.0.1.2
 
 

CutePDF Writer to darmowy program do szybkiego tworzenia dokumentów w formacie PDF. Aplikacja instaluje się i działa jako wirtualna drukarka, przez którą możemy zapisywać dowolne dokumenty w formacie PDF. CutePDF Writer to jeden z najszybszych i najlepszych programów do tworzenia dokumentów PDF.

Program CutePDF Writer zapisze każdy dokument w formacie PDF, który został utworzony w programach biurowych, takich jak Microsoft Word, Wordpad czy nawet w notatniku systemowym. Co więcej obsługa programu jest banalnie prosta. Aby przekonwertować dokument i zapisać go w formacie PDF, włączamy tekst w dowolnym programie biurowym, zaznaczamy w opcjach drukarek – utworzoną wirtualną drukarkę o nazwie CutePDF Writer i naciskamy przycisk odpowiedzialny za drukowanie.

Program szyfruje i deszyfruje dokumenty PDF w 40 i 128-bitowym algorytmie szyfrującym, a także umożliwia modyfikowanie różnych ustawień i parametrów podczas tworzenia pliku PDF. Należy pamiętać o tym, że do prawidłowego działania programu wymagane jest zainstalowanie dodatkowego programu PS2PDF, którego znajdziemy na oficjalnej stronie producenta.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook