Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » odczyt edycja pdf » CAD-KAS PDF Reader 4.0

CAD-KAS PDF Reader

4.0
odczyt edycja pdf
Rozmiar:
5.6 MB
Aktualizacja:
12.09.2013
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
odczyt edycja pdf
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
2818 (25 w tym miesiącu)
Opis CAD-KAS PDF Reader 4.0
 
 

CAD-KAS PDF Reader to niewielki i zarazem bezpłatny program do przeglądania plików PDF. Z jego pomocą, możemy modyfikować i drukować wszystkie dokumenty zapisane w formacie PDF. Aplikacja posiada też przyjazny dla użytkownika edytor PDF, który pozwala na dodawanie i usuwanie tekstu oraz dołączonych obrazków.

Program CAD-KAS PDF Reader mimo małych rozmiarów zawiera bardzo dużo zróżnicowanych funkcji oraz narzędzi. Pozwalają one na szyfrowanie i deszyfrowanie plików PDF, tworzenie dodatkowych zakładek, rysowanie obrazków, a także na dodawanie informacje o autorze, tytule itp.

Nie zabrakło w nim również innych przydatnych opcji wspomagających edytowanie dokumentów PDF. Wśród nich znajdziemy między innymi możliwość zmiany rotacji i skalowania dokumentu, wyszukiwanie odpowiednich słów w tekście oraz skanowanie wybranych stron. Aplikacja naprawia też uszkodzone pliki zapisane w formacie PDF, a także pozwala na zaznaczanie odpowiednich obiektów znajdujących się w dokumencie (tekst, obrazki oraz adnotacje).

Program CAD-AKS PDF Reader dostępny jest za darmo, ale nie można w nim zapisywać zmodyfikowanych dokumentów. Doskonale się przydaje do przeglądania i drukowania plików PDF.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook