Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » odczyt edycja pdf » Adobe Acrobat Reader DC 2021.007.20091

Adobe Acrobat Reader DC

2021.007.20091
odczyt edycja pdf
Rozmiar:
180 MB
Aktualizacja:
14.09.2021
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
odczyt edycja pdf
Ocena:
4.7
Oceń:
Pobrano:
42516 (655 w tym miesiącu)
Opis Adobe Acrobat Reader DC 2021.007.20091
 
 

Adobe Acrobat Reader DC jest najnowszym wydaniem cieszącej się dużą popularnością przeglądarki plików PDF. Program jest zintegrowany z usługą Adobe Document Cloud, co pozwala na pracę z dokumentami na wielu urządzeniach jak komputery czy smartfony.

Wspierane są pliki z formularzami jak i rozmaitymi typami multimediów. Wszystko to możliwe jest przy zachowaniu oryginalnego układu zawartości pliku jak kolorystyka, układ, czcionka czy rozmieszczenie grafiki.

Document Cloud łączy w sobie zestaw zintegrowanych usług, które działają w połączeniu z indywidualnym kontem użytkownika. W programie znajdziemy obsługę plików z SharePointa, ulepszony system nadawania podpisów cyfrowych czy usługę Mobile Link, która pozwala na otwieranie i edytowanie plików PDF na innych urządzeniach bez konieczności wcześniejszego pobierania i kopiowania.

Adobe Acrobat Reader DC charakteryzuje nowy interfejs oferujący szybki dostęp do narzędzi umożliwiających pracę w grupie, dodawanie notatek, komentarzy, rysowanie linii, kształtów czy podświetlanie wybranych fragmentów.

Uwaga:

Program domyślnie instaluje się w starszej wersji. Aby uzyskać najnowszą wersję programu Adobe Acrobat Reader DC należy skorzystać z opcji "pomoc - sprawdź aktualnienia" 

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook