Instalki.pl » Programy » Windows » Biuro » odczyt edycja pdf » ABBYY PDF Transformer+ 12.0.104.225

ABBYY PDF Transformer+

12.0.104.225
odczyt edycja pdf
Rozmiar:
418 MB
Aktualizacja:
26.01.2017
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
odczyt edycja pdf
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
203110 (53 w tym miesiącu)
Opis ABBYY PDF Transformer+ 12.0.104.225
 
 

ABBYY PDF Transformer+ to potężne oprogramowanie umożliwiające zarządzanie dokumentami PDF.

Najnowsza wersja łączy w sobie m.in. łatwe w użyciu narzędzia do przeglądania i edytowania dokumentów PDF oraz nanoszenia komentarzy w dokumencie, rozbudowane funkcje tworzenia i konwertowania plików PDF do innych formatów oraz ulepszone narzędzie do wyszukiwania treści. Dzięki nowym funkcjom program stanowi kompletne narzędzie do codziennej pracy z dokumentami PDF. Aplikacja zapewnia obsługę 189 języków rozpoznawania, w tym 45 języków z obsługą słownika.

Edycja treści.

Aplikacja ABBYY PDF Transformer+ wyposażona jest w intuicyjne narzędzia do łatwej edycji dokumentów. Użytkownik może poprawiać literówki w pliku PDF, dodawać lub usuwać fragmenty tekstu lub tabel, zamieniać strony i ich kolejność. Szybkie odnalezienie potrzebnych informacji w dokumencie PDF możliwe jest dzięki funkcji pełnotekstowego wyszukiwania.

Interaktywna dyskusja i praca zespołowa z dokumentami PDF.

Program ułatwia pracę zespołową podczas sprawdzania lub zatwierdzania dokumentów PDF. Umożliwia dodawanie komentarzy i adnotacji wewnątrz dokumentu PDF, śledzenie komentarzy innych użytkowników oraz przypisywanie statusów poszczególnym wątkom dyskusji.

Obsługa dokumentów typu „image-only”.

Połączenie technologii OCR firmy ABBYY i technologii Adobe® PDF Library umożliwia pracę z każdym typem pliku PDF, nawet jeśli dane są „zamknięte” w obrazach dokumentów (image-only) z dokładnością do 99,8%.

Ulepszone skanowanie, funkcje tworzenia i zabezpieczenia.

ABBYY PDF Transformer+ wzbogaca proces skanowania o dodatkowe ustawienia umożliwiające poprawę jakości obrazów wynikowych, jednocześnie zmniejszając rozmiar skanowanych dokumentów i automatycznie konwertując je do formatu PDF. Umożliwia też tworzenie wielu plików PDF jednocześnie, chroniąc je przed nieautoryzowanym dostępem i modyfikacją (np. obsługą podpisów elektronicznych).

Konwersja dokumentów PDF do popularnych formatów.

Program konwertuje pliki PDF do takich popularnych formatów, jak: doc, xls, txt, html, odt, epub i inne zachowując przy tym oryginalny układ graficzny i format tekstu.

Bezpłatna przeglądarka plików PDF.

Nawet jeśli użytkownik nie aktywuje testowej wersji programu do pełnej wersji, to po upływie okresu próbnego program umożliwia swobodne przeglądanie, komentowanie i przeszukiwanie dokumentów, w tym zeskanowanych plików PDF.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook