Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » obróbka zdjęć » Zoner Photo Studio X 19.2109.2.350

Zoner Photo Studio

X 19.2109.2.350
obróbka zdjęć
Rozmiar:
375 KB
Aktualizacja:
16.10.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10
Kategoria:
obróbka zdjęć
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
4431 (90 w tym miesiącu)
Opis Zoner Photo Studio X 19.2109.2.350
 
 

Zoner Photo Studio to profesjonalny program przeznaczony do przeglądania, modyfikowania i zarządzania plikami graficznymi. Idealnie nadaje się do tworzenia trójwymiarowych zdjęć, arkuszy, kartek ozdobnych oraz profesjonalnych kalendarzy. Oprócz tego jest bardzo prosty w użytkowaniu i posiada narzędzia do organizowania i zarządzania zdjęciami cyfrowymi.

Użytkownicy mogą wygodnie przeglądać pliki graficzne znajdujące się na dysku twardym lub nośniku USB, a także kolekcje ze zdjęciami ze skanera (TWAIN) lub bezpośrednio z kamerze cyfrowej. Obok każdej fotografii, wyświetlone zostają informacje odnośnie pliku graficznego, z którego możemy odczytać jego rozmiar na dysku, datę utworzenia i ostatniej modyfikacji, rodzaj kompresji i rozdzielczość, a także podstawowe informacje odnośnie parametrów EXIF. Przy użyciu programu, możemy też organizować nasze pliki graficzne – sortując i opisując, a także modyfikując informacje w tagach.

Zoner Photo Studio posiada również rozbudowany edytor graficzny, w którym poprawimy jakość fotografii, wyeliminujemy artefakty i inne uszkodzone fragmenty na zdjęciu oraz dodamy różne efekty (wyostrzanie, rozmycie itp.). Aplikacja umożliwia też szybkie udostępnianie fotografii w serwisach społecznościowych jak Facebook czy Flickr.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook