Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » obróbka zdjęć » Retouch Pilot 3.15.3

Retouch Pilot

3.15.3
obróbka zdjęć
Rozmiar:
3.62 MB
Aktualizacja:
05.05.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
obróbka zdjęć
Ocena:
2.7
Oceń:
Pobrano:
2981 (47 w tym miesiącu)
Opis Retouch Pilot 3.15.3
 
 

Retouch Pilot to niezwykle przydatny program do retuszu zdjęć cyfrowych. Za pomocą tego oprogramowania usuniemy wszelkie niedoskonałości ze zdjęcia, w tym między innymi rysy, plamy, kurz czy inne zabrudzenia. Retouch Pilot Lite to doskonałe narzędzie do poprawiania jakości zdjęcia cyfrowego i usuwania różnych defektów ze starych, zniszczonych fotografii.

W programie znajdziemy zestaw przydatnych narzędzi do ustawiania poziomu jasności i kontrastu, obracania fotografii w różnych kierunkach, zmiany rozdzielczości (wysokości i szerokości), dodawania i nanoszenia fragmentów tekstu czy wycinania zbędnych elementów z fotografii. Retouch Pilot Lite doskonale nadaje się do retuszu niechcianych obiektów.

Retouch Pilot posiada również przydatne demonstracje, które pomogą zapoznać się z poszczególnymi narzędziami pracy i możliwościami programu. Warto również wspomnieć, że Retouch Pilot Lite jest w pełni kompatybilny z innymi programami graficznymi i na przykład może służyć jako wtyczka (plugin) dla Adobe Photoshop.

Uwaga:

Ograniczenie wersji próbnej: oprogramowanie umożliwia zapisanie obrazu w specjalnym formacie (.tpi). 

rozwiń opis
Opinie użytkowników (1)
Gość
21 Sierpień 2020 13:06
Program bezużyteczny!!
Można zretuszować zdjęcie, ale zapisać jedynie jaki plik .tpi - o czym nie ma słowa w opisie programu...
Żenada!!!
POKAŻ ()

Facebook