Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » obróbka zdjęć » PhotoWorks 16.5

PhotoWorks

16.5
obróbka zdjęć
Rozmiar:
200 MB
Aktualizacja:
10.05.2023
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
obróbka zdjęć
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1150 (50 w tym miesiącu)
Opis PhotoWorks 16.5
 
 
PhotoWorks to wszechstronny, lecz prosty w użyciu edytor zdjęć, odpowiedni zarówno dla amatorów fotografii jak i profesjonalistów.

Dzięki inteligentnym narzędziom i licznym presetom obróbka zdjęć będzie stanowiła przyjemność. Dopracujesz wygląd portretów lub zamienisz przeciętną fotografię krajobrazu w arcydzieło.

W tym programie do obróbki zdjęć znajdziemy wszystko, czego potrzebujemy, żeby poprawić jakość zdjęcia i zaradzić najczęstszym błędom - od funkcji natychmiastowej korekty oświetlenia po uniwersalne pędzle do retuszu.

Jednym słowem PhotoWorks może stać się dla nas doskonałym programem do obróbki zdjęć po polsku.

Wykorzystując innowacyjne algorytmy przetwarzania obrazu, PhotoWorks rozwiąże każdy problemem spowodowany wadą aparatu czy kiepskim oświetleniem. Skorygujemy ekspozycję i balans bieli, nadając zdjęciu naturalny wygląd, dostosujemy światła i cienie, zmienisz temperaturę i odcień, zwiększysz ostrość zdjęcia oraz usuniemy odbicia. PhotoWorks to wyjątkowa jakość przeróbki, wcześniej oferowana tylko przez drogie oprogramowanie.

Jedną z największych zalet, która wyróżnia PhotoWorks na tle większości standardowych programów do przerabiania zdjęć, jest fakt, że możesz edytować obrazy bez obaw o nadpisanie oryginalnej fotografii - mamy możliwość cofnięcia każdej zmiany. Przykładowo, po przycięciu zdjęcia i użyciu filtra czerni i bieli, a następnie wykonaniu retuszu oraz dodaniu napisu możesz zdecydować o cofnięciu przycięcia lub przywróceniu kolorów - żaden problem!

Kolejną funkcją jest możliwość pracy nad wybranym kolorem bez wpływania na pozostałe kolory. W kilka sekund zmienisz barwę sukienki czy samochodu - bez konieczności ręcznego wyboru! Nasz program do obróbki zdjęć korzysta z inteligentnej technologii samodzielnego wykrywania obszaru, który chcemy edytować.

5-dniowa wersja próbna

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook