Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » obróbka zdjęć » Nikon NX Studio 1.4.0

Nikon NX Studio

1.4.0
obróbka zdjęć
Rozmiar:
244 MB
Aktualizacja:
23.05.2023
Producent:
Licencja:
Freeware (bezpłatna)
System:
Windows 10/11
Kategoria:
obróbka zdjęć
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
1099 (45 w tym miesiącu)
Opis Nikon NX Studio 1.4.0
 
 
NX Studio to pakiet oprogramowania do przeglądania, edycji i obróbki zdjęć wykonanych aparatami cyfrowymi firmy Nikon.

Posiada inteligentną i intuicyjną przeglądarkę zdjęc, która pomoże nam zaoszczędzić czas podczas przeszukiwania i zarządzania większą ilością zdjęć i filmów multimedialnych. Dzięki szerokiemu wyborowi widoków miniatur, metadanych, zestawień porównawczych danych o lokalizacji i wyświetlania pełnoekranowego, oprogramowanie usprawnia proces przeglądania.

NX Studio charakteryzuje się prostym w obsłudze interfejsem, w którym znajdziemy najważniejsze funkcje - od kadrowania lub prostowania po retuszowanie zdjęć. Są w nim dostępne korekcje, dostosowywanie ustawień Picture Control lub kolorów i ekspozycji w wybranych częściach zdjęcia.

Wbudowana funkcja punktów sterowania kolorem pozwala na łatwe korygowanie kolorów tylko w wybranym obszarze zdjęcia. Przy użyciu tego narzędzia można szybko i łatwo dostosowywać jasność, nasycenie, odcień lub kontrast tylko w wybranym promieniu i dla obiektów o podobnym kolorze znajdujących się w wybranym obszarze.

Natomiast edytor filmów umożliwia przycinanie niepotrzebnych fragmentów materiału filmowego, dodawanie muzyki w tle, łączenie wielu klipów w jeden film i tworzenie imponujących pokazów slajdów, zawierających zarówno zdjęcia, jak i filmy. Wygodny zestaw funkcji do organizowania i etykietowania w programie NX Studio pozwala uprościć proces przeglądania zdjęć. Możemy łączyć zdjęcia, które zostały wykonane w formatach RAW i JPEG lub przeglądać je pojedynczo. Użytkownicy mogą również włączać albo wyłączać wyświetlanie informacji zdjęciowych lub histogramu oraz obracać, etykietować lub oceniać obrazy pojedynczo albo grupowo.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook