Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » obróbka zdjęć » Cyberlink PhotoDirector 13

Cyberlink PhotoDirector

13
obróbka zdjęć
Rozmiar:
1.11 MB
Aktualizacja:
12.12.2021
Producent:
Licencja:
Demo
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
obróbka zdjęć
Ocena:
4
Oceń:
Pobrano:
4961 (68 w tym miesiącu)
Opis Cyberlink PhotoDirector 13
 
 

CyberLink PhotoDirector jest wiodącym narzędziem do zarządzania zbiorami zdjęć, które możemy katalogować czy poddawać profesjonalnej obróbce. Pomimo olbrzymiej ilości funkcji, oprogramowanie pozostaje bardzo intuicyjnym nawet dla niewtajemniczonych w arkana edycji plików graficznych.

Idealnie nada się zarówno dla prawdziwych profesjonalistów jak i tych stawiających pierwsze kroki. Użytkownik jest na bieżąco prowadzony krok po kroku za pomocą czytelnych kreatorów. Interfejs oferuje rozmaite widoki zdjęć czy możliwość obserwacji wprowadzanych zmian w stosunku do oryginału, co znacząco ułatwia pracę i śledzenie postępów.

Obsługiwane są zbiory składające się z setek zdjęć. Na szczęście producent wyposażył program w system przeszukiwania naszych kolekcji za pomocą oznaczeń i możliwości tagowania.

Najnowsze wydanie wzbogacono o możliwość tworzenia panoram zbudowanych z sekwencji zdjęć. Zaimplementowano mechanizm, który łączy zdjęcia w taki sposób, aby nie były widoczne ślady połączeń między nimi. Nie za brakło również możliwości automatycznego dostosowywania tonacji skóry czy ręcznego wskazywania focusa na danym zdjęciu.

CyberLink PhotoDirector posiada szeroką gamę narzędzi, dzięki którym zmienimy wiele parametrów zdjęcia jak jego ekspozycję, aberrację chromatyczną, nadamy obiektom cienie czy pozbędziemy się szumów. Istnieje również możliwość przycinania, zmiany balansu kolorów, usuwanie efektu czerwonych oczu, wyostrzanie i wiele innych. Gotowe zbiory możemy udostępnić w serwisach takich jak Flickr, Facebook czy YouTube.

Aplikacja obsługuje zdecydowaną większość formatów graficznych jak TIF, CR2, CRW, MRW, JPG, MDC, 3FR, FFF, NEF, NRW, RAW, IA, ORF, ERF, RW2, RAF, PEF, DNG, KDC, DCR, SRW, MOS, X3F, RWL, ARW, SRF, SR2 i MEF. Wsparciem objęte są liczne modele aparatów firmy Canon, PowerShot, Nikon, Olympus, Panasonic, Pentax, Samsung, Sony, Casio, Fujifilm i wiele innych.
Uwaga:

Program domyślnie instaluje się w wersji Ultra i oferuje dostęp do wszystkich funkcji. Po 30 dniach PhotoDirector przechodzi na bezpłatną edycję o ograniczonych możliwościach.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook