Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » obróbka zdjęć » AKVIS MakeUp 7.7

AKVIS MakeUp

7.7
obróbka zdjęć
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
43.56 MB
Aktualizacja:
20.01.2021
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8/10
Kategoria:
obróbka zdjęć
Ocena:
0
Oceń:
Pobrano:
1338 (32 w tym miesiącu)
Opis AKVIS MakeUp 7.7
 
 

AKVIS MakeUp jest narzędziem do retuszu zdjęć pozwalającym na szybkie pozbycie się wielu drobnych niedoskonałości skóry sprawiając przy tym, że staje się żywsza i zdrowsza. Program charakteryzuje duża automatyka działania. Wystarczy bowiem wczytać interesujące nas zdjęcie, po czym kliknąć przycisk Run.

AKVIS MakeUp podczas swojej pracy przerobi tylko i wyłącznie skórę pomijając przy tym inne elementy otoczenia. Do dyspozycji użytkownika oddano dwa tryby: ekspresowy oraz zaawansowany. W ekspresowym obróbka odbywa się przy jednym kliknięciu myszą, natomiast zaawansowany jest bardziej precyzyjny, gdyż pozwala na samodzielne modyfikowanie poszczególnych parametrów.

Tryb zaawansowany oferuje również zestaw efektów takich jak np. High Key Lighting, który redukuje zbyt intensywne cienie, co może okazać się użyteczne podczas gdy zdjęcie wykonywano w niekorzystnym oświetleniu. Nie zabrakło także funkcji przetwarzania zdjęć w trybie wsadowym, co znacznie skróci czas jaki należałoby poświęcić na manualną obróbkę.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook