Instalki.pl » Programy » Windows » Grafika » obróbka zdjęć » ACDSee Gemstone Photo Editor 12.0.1

ACDSee Gemstone Photo Editor

12.0.1
obróbka zdjęć
Rozmiar:
555 MB
Aktualizacja:
20.01.2022
Producent:
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
obróbka zdjęć
Ocena:
3.3
Oceń:
Pobrano:
85726 (73 w tym miesiącu)
Opis ACDSee Gemstone Photo Editor 12.0.1
 
 

ACDSee Photo Editor to program stworzony do edycji oraz obróbki fotografii cyfrowej.

Posiada szereg przydatnych opcji i filtrów, które pozwalają na efektowną obróbkę zdjęć. Z pośród wielu funkcji warto wspomnieć o możliwości tworzenia drzew genealogicznych, kalendarzy, a także zdjęć portretowych. Obrobioną fotografię można zapisać do jednego z wielu formatów wyjściowych (APD, BMP, GIF, JPG, JP2, PNG, PSD, RAS, TIF, SGI, itd.).

Pozostałe funkcje programu: usuwanie efektu czerwonych oczu, wyostrzenie obrazu, zmiana rozdzielczości, zmiana kontrastu, wstawianie tła, itd. ACDSee Photo Editor jest to niezwykle przydatne i pomocne narzędzie dla osób korzystających z innych programów firmy ACDSee.

ACDSee Photo Editor obsługuje format RAW, dzięki temu możemy modyfikować wszystkie zdjęcia cyfrowe wykonane przy użyciu aparatu cyfrowego. Oprócz tego możemy korzystać z narzędzia LCE, które służy do rozjaśniania i przyciemniania zdjęć cyfrowych.

W programie znajdziemy narzędzie Blended Clone, by szybko i łatwo sklonować wybrany fragment zdjęcia i wkleić go w innym miejscu. ACDSee przeanalizuje piksele w obszarze docelowym i zmiesza je ze skopiowanymi pikselami. Dzięki temu wklejony fragment będzie wyglądać naturalnie i skutecznie wtopi się w tło.

ACDSee Photo Editor pozwoli nam wprowadzić do zdjęć zupełnie nową jakość dzięki edytorowi warstw, stawiając na innowacyjne rozwiązania w zakresie parametrycznej obróbki fotografii. Możemy dodawać warstwy, aby uzyskać indywidualne dopasowania i efekty, a następnie wracaj do nich w dowolnym momencie. Pojedyncze warstwy można łączyć z dowolnymi filtrami i poprawkami, aby uzyskać pełną swobodę w manipulowaniu obrazem.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook