Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » myFFmpeg 5.0.4

myFFmpeg

5.0.4
obróbka video
Rozmiar:
93 MB
Aktualizacja:
07.06.2023
Producent:
Licencja:
Shareware (testowa)
System:
Windows 7/8/10/11
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
3591 (31 w tym miesiącu)
Opis myFFmpeg 5.0.4
 
 
myFFmpeg (FFmpeg GUI) jest graficzną nakładką dla projektu FFmpeg, umożliwiającego wykonywanie wielu różnych czynności na plikach multimedialnych bezpośrednio z poziomu wiersza poleceń. myFFmpeg oferuje przyjazny dla użytkownika interfejs, za pomocą którego wykonamy wszystkie najważniejsze operacje na audio i wideo.

myFFmpeg to niezbędne narzędzie dla osób, które nie radzą sobie z obsługą konwertera FFmpeg z poziomu wiersza poleceń. Korzystając z graficznej nakładki możemy w prosty i wygodny sposób nagrywać, konwertować oraz streamować pliki audio i wideo.

myFFmpeg nagrywa filmy na płyty DVD, łączy (scala) pliki multimedialne, przetwarza i konwertuje filmy i muzykę pomiędzy różnymi formatami. Wspiera napisy zewnętrzne oraz posiada gotowe już ustawienia konfiguracyjne dla urządzeń przenośnych (iPod, iPad, iPhone, Android) i serwisów internetowych typu Facebook, YouTube lub Vimeo. myFFmpeg obsługuje różne kodeki i kontenery takie jak MPEG4, H264, H265 HEVC, Matroska, PRORES, DnxHD, DVvideo TS, FLV,XAVCTheora, AVi, GIF, VOB czy OGG.

rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook