Instalki.pl » Programy » Windows » Multimedia » obróbka video » Wondershare Vivideo 3.0.0.11

Wondershare Vivideo

3.0.0.11
obróbka video
POBIERZ TERAZ
Rozmiar:
50 MB
Aktualizacja:
04.03.2015
Licencja:
Trial (testowa)
System:
Windows XP/Vista/7/8
Kategoria:
obróbka video
Ocena:
5
Oceń:
Pobrano:
897 (12 w tym miesiącu)
Opis Wondershare Vivideo 3.0.0.11
 
 
Wondershare Vivideo jest to proste w obsłudze narzędzie do obróbki wideo w systemie operacyjnym Windows. Aplikacja może śmiało konkurować z najpopularniejszymi tego typu programami (Adobe Premiere Pro, Sony Vegas), ponieważ również zawiera podobne narzędzia do montażu filmu. W dodatku charakteryzuje się bardzo prostym i czytelnym interfejsem użytkownika.

Wondershare Vivideo pozwala też na udostępnianie zmontowanych filmów w popularnych serwisach społecznościowych typu Facebook, YouTube, a także w innych urządzeniach przenośnych, takich jak iPhone, iPad czy iPod. Wondershare Vivideo posiada wiele przydatnych filtrów i efektów, za pomocą których możemy stworzyć profesjonalny materiał wideo. Znajdziemy w nim między innymi efekty przejścia, filtrowanie ruchu oraz niezbędne funkcje do wstawiania tekstu oraz napisów.

Wondershare Vivideo obsługuje takie formaty jak WMV, AVI, MP4, FLV, MOV, MKV, MTS. Oprócz tego obsługuje pliki graficzne i audio: GIF, BMP, PNG, MP3, WAV, AC3 i wiele innych. Program Wondershare Vivideo dostępny jest w wersji testowej i pozwala na 30 dni darmowego użytkowania.
rozwiń opis
POKAŻ ()

Facebook